YUNAK
YUNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Başkanın Özgeçmişi

Başkanın Mesajı

            1982’ de Yunak’ta doğdu.

İlk ve orta öğrenimini eğitimini Konya Diltaş kolejinde lise öğrenimini ise Konya Gazi Lisesin de tamamladı. 2000 yılında Selçuk üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünün de üniversite eğitimine başlayan Demirhan 2004 yılında üniversite eğitimini tamamladı.

Lise eğitimine devam ettiği 1997 yılında İngiltere Brighton İsi College İngilizce yeterlilik sertifikası almaya hak kazanmış ayrıca Ziraat Odası, İl tarım ve Toprak Mahsülleri Ofisi ve özel şirketlerce düzenlenmiş bulunan eğitim seminerlerine katılmıştır. Üniversite eğitimine devam ettiği 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Akademik bilişim ve bilgi teknolojileri kullanımı eğitimleri almış ; 2006 yılında Konya Konevi Kültür Merkezi güzel konuşma drama ve diksiyon eğitimi, 2011 Konya Toprak su ve çölleşme ile müdahale araştırma komisyonu analiz eğitimi , 2013 Konya  Tmmob Kimya Mühendisleri Odası, Lpg Dolum İstasyon Sorumlu Müdür eğitimi alarak eğitim hayatına devam etmiştir.

 

Eğitim hayatının devam ettiği 2000 yılında Konya Kardelen kitapevi Müşteri ilişkileri göreviyle iş hayatına başlamış, 2007 yılında Milli eğitim Kuzören Fen ve Teknoloji öğretmenliği,2009 yılında Konya Geçgel Otomotiv Müşteri ilişkileri , 2010 Yunak Ziraat odası Toprak Tahlil Laboratuarın da kimyager olarak iş hayatını sürdürmüştür.

 

2014 yılı Mart ayında yapılan mahalli seçimlerinde Yunak Belediye Başkanlığına seçilen Abdullah Emre Demirhan halen belediye başkanlık görevine devam etmektedir.

Başkan
64x64

Baskanın Mesajı

Devamı...
64x64

Başkanın Özgeçmişi

Devamı...

Başkanımız

baskan
ABDULLAH EMRE DEMİRHAN
Yunak Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Aşure İkramı ( 2017 )
  • Yerel Yönetimler Sorumlu Mv. İlyas Şeker İlçe Ziyareti
  • Kalkınma Bakanı Lütvi ELvan ın İlçemizi Ziyareti
  • 15 Temmuz 2017 Etkinlikleri

Videolar

  • Sunucular Alo 140 Tanıtımı
  • Ünlüler Alo 140 Tanıtımı
  • İstikamet  Yunak ta Faaliyetler ve Dönüşüm  Abdullah Emre Demirhan
  • Abdullah Emre Demirhan ( Yunak Belediyesi )

TÜRKİYE CANIM FEDA

TÜRKİYE CANIM FEDA
Mevlana Kalkınma Ajansı