YUNAK
YUNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Konya Üretici Haber den Başkan Demirhan a Teşekkür Plaketi

Belediyemizden Haberler

Konya Üretici Haber den Başkan Demirhan a Teşekkür Plaketi

Konya Üretici Haber Gazetesi'nden Başkan DEMİRHAN'a Başarılı Hizmetlerinden Dolayı Teşekkür Plaketi.

Üretici Haber olarak Yunak Belediye Başkanı A. Emre DEMİRHAN'a başarılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Yapılan açıklamada; başkana başarısından dolayı tebrik eder ve başarıların devamı dilendi.


KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

HİZMETTE KALİTE VE MEMNUNİYET ÇALIŞTAYININ İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

HİZMETTE KALİTE VE MEMNUNİYET ÇALIŞTAYI'NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yunak Belediyesi , hizmet kalitesini geliştirmek, Vatandaşların memnuniyetini artırmak ve çok daha yüksek kalitede hizmet veren hizmet modeli oluşturmak amacıyla bir çalıştay gerçekleştirdi. Çalıştaya katılan Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , ” Buradaki tek amaç halkımıza daha kaliteli, etkin, verimli ve hızlı hizmet sunmaktır.”dedi“ Çalıştaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , Ak Parti İlçe Başkanı Tahir Kuru , Başkan yardımcısı Bekir Coşkun , Belediye birim yöneticileri , siyasi partilerin il encümenleri ve misafirler katıldı.Mükemmel bir belediye olma yolunda ilk bilgilendirme çalıştayımızda sizlerle bir araya gelerek gerçekleştirmiş olmaktan memnuniyet duyuyorum.Konya’da ve Türkiyede adı anılan bir belediye olacağımıza inanıyoruz. İlkini gerçekleştirdiğimiz Çalıştayımızın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , çalıştay hakkında açıklama yaparak bilgilendirme konuşması yaptı. Çalıştay, tüm süreçlerin gözden geçirildiği genel bir değerlendirme ile sona erdi.

DEVAMI

E-Belediyesi Uygulaması Halkın Hizmetine Sunulmuştur.

E-BELEDİYE Uygulaması Hizmete Girdi…

Günümüzün gelişen teknoloji nimetlerinden faydalanmak için, vatandaşlarımıza hızlı ve kolay olduğu kadar da güvenli bir ortam sunan E-Belediye Uygulamasını başlatmış bulunmaktayız.

Artık vatandaşlarımız Belediyemize gelmeden oturdukları yerden borçlarını öğrenip ödeyebilecekler, Emlak ve Çevre Beyanlarını görebilecek, sicil bilgilerini izleyebileceklerdir. Bunun dışında ise arsa, bina m2 rayiç bedellerini ve çevre vergisi yıllık tutarlarını da görebileceklerdir.

7/24 Kullanım imkanı sunan sistemde 128BitSSL Güvenlik Sertifikası bulunduğundan bu sayede bilgileriniz şifrelenerek 3.kişilerin ulaşmasını engellemektedir.

Sistemi kullanmak isteyen vatandaşlarımız ilk adım olarak Web sitemiz olan www.yunak.bel.tr ana sayfasındaki E-Belediye butonunu tıklayarak sisteme giriş yapması gerekmektedir. İsimden Sicil No Bul bölümünden Ad Soyad ve TC numaranız ile Belediyemiz’de kayıtlı sicil numaranızı öğrendikten sonra Hızlı Ödeme sayfasından Belediyemize olan borçlarınız görebilir ve ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci adım da ise Vatandaşlarımızın sistemi tam anlamıyla (Borç Öğrenme/Ödeme, Tahakkuk Kartı, Tahsilat Kartı, Emlak ve Çevre Beyannameleri ve Sicil Bilgileri İzleme ) gibi hizmetleri kullanabilmesi için sistemden Şifre Başvurusu bölümünden şifre alma formunu doldurup onaylaması gerekmektedir. Tarafımıza düşen şifre talebini üyeliğinizin onaylanmasının ardından cep telefonunuza ve e-mail adresinize göndereceğimiz şifre ile ilgili hizmetleri daha hızlı, detaylı ve kolay kullanabileceklerdir.

ZAMANINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR, E-BELEDİYE UYGULAMASINI VATANDAŞLARIMIZA GURURLA SUNARIZ.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
ABDULLAH EMRE DEMİRHAN
Yunak Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Aşure İkramı ( 2017 )
  • Yerel Yönetimler Sorumlu Mv. İlyas Şeker İlçe Ziyareti
  • Kalkınma Bakanı Lütvi ELvan ın İlçemizi Ziyareti
  • 15 Temmuz 2017 Etkinlikleri

Videolar

  • Sunucular Alo 140 Tanıtımı
  • Ünlüler Alo 140 Tanıtımı
  • İstikamet  Yunak ta Faaliyetler ve Dönüşüm  Abdullah Emre Demirhan
  • Abdullah Emre Demirhan ( Yunak Belediyesi )

TÜRKİYE CANIM FEDA

TÜRKİYE CANIM FEDA
Mevlana Kalkınma Ajansı