YUNAK
YUNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan ın İlçemizi Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan ın İlçemizi Ziyareti

Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yılmaz TUNA Bey’in abisinin cenazesi dolayısıyla;  ilçemizde cenaze merasimine katılmak için gelen Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi ELVAN, Ak Parti Konya Milletvekili Sayın Mustafa BALOĞLU, İlçe Kaymakamı Sayın Fatih ÇIDIROĞLU, Yunak Belediye Başkan Yardımcısı Bekir COŞKUN, Yunak Ak Parti İlçe Başkanı Tahir KURU, Akşehir Belediye Başkanı Salih AKKAYA ve  beraberindeki heyet cenaze namazına katıldılar ve cenaze namazından sonra ilçemizi ziyaret ettiler. Cuma namazını ilçemizde kılan ve namazdan sonra Cenazeye katılan bakan Elvan sonrasında belediyemizi ziyaret ettikten sonra ayrıldılar. Katılımlarından dolayı Sayın bakanımıza ve Vekilimize  teşekkür ederiz.
 
Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre DEMİRHAN Bey’in yaptığı açıklamada ise, Hakkın rahmetine kavuşan merhuma yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Yeri nur mekânı cennet olsun. Başınız sağolsun diyerek ilçemize gelen ve bizleri onurlandıran Sayın Bakanımız Lütfi ELVAN’a teşekkürlerini iletti.

 Resimler İçin Tıklayınız.


Haber detayı eklenecektir...

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediyemizde Beyaz Masa İletişim Merkezi Açıldı

Yunak İletişim Merkezi​

İlçemizdeki hizmetlerle ilgili eksiklikleri tespit edin; e-posta, web sayfamız veya sosyal medya üzerinden bize iletin. Belediyemiz bünyesinde başvurunuzu çözüme ulaştıralım. 

İlçemizde yaşadığınız veya karşılaştığınız sorunları Belediyemize iletmenize olanak sağlayan online bir platformdur. 

Tespit ettiğiniz veya rahatsız olduğunuz durumları online ortamda belediyemize bildirerek çözüme katkı sağlayabilir ve daha iyi bir çevre için yaptığımız çalışmalara yardımcı olabilirsiniz.

bunun için gerekli çalışmalar bitmiştir. Anasayfa üzerinden menüler bölümündeki "BEYAZ MASA" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DEVAMI

Sülüklü Mahallemizde Parke Taşı Yapımı

Sülüklü mahallemizde kilitli parke taşı yapım işi devam etmektedir. En kısa sürede parke taşı olmayan yol kalmayacak şekilde tamamlanacaktır.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
ABDULLAH EMRE DEMİRHAN
Yunak Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Aşure İkramı ( 2017 )
  • Yerel Yönetimler Sorumlu Mv. İlyas Şeker İlçe Ziyareti
  • Kalkınma Bakanı Lütvi ELvan ın İlçemizi Ziyareti
  • 15 Temmuz 2017 Etkinlikleri

Videolar

  • Sunucular Alo 140 Tanıtımı
  • Ünlüler Alo 140 Tanıtımı
  • İstikamet  Yunak ta Faaliyetler ve Dönüşüm  Abdullah Emre Demirhan
  • Abdullah Emre Demirhan ( Yunak Belediyesi )

TÜRKİYE CANIM FEDA

TÜRKİYE CANIM FEDA
Mevlana Kalkınma Ajansı