YUNAK BELEDİYESİ E-BELEDİYE ( ONLİNE ÖDEME ) YAPIM AŞAMASINDADIR. EN KISA ZAMANDA FAALİYETE GEÇECEKTİR.

YUNAK
YUNAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

200 Kapasiteli Öğrenci Yurdu Yapım Çalışmaları

Belediyemizden Haberler

200 Kapasiteli Öğrenci Yurdu Yapım Çalışmaları

200 kişi kapasiteli öğrenci yurdu inşaatı çalışmaları devam etmektedir. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan ın İlçemizi Ziyareti

Kalkınma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yılmaz TUNA Bey’in abisinin cenazesi dolayısıyla;  ilçemizde cenaze merasimine katılmak için gelen Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi ELVAN, Ak Parti Konya Milletvekili Sayın Mustafa BALOĞLU, İlçe Kaymakamı Sayın Fatih ÇIDIROĞLU, Yunak Belediye Başkan Yardımcısı Bekir COŞKUN, Yunak Ak Parti İlçe Başkanı Tahir KURU, Akşehir Belediye Başkanı Salih AKKAYA ve  beraberindeki heyet cenaze namazına katıldılar ve cenaze namazından sonra ilçemizi ziyaret ettiler. Cuma namazını ilçemizde kılan ve namazdan sonra Cenazeye katılan bakan Elvan sonrasında belediyemizi ziyaret ettikten sonra ayrıldılar. Katılımlarından dolayı Sayın bakanımıza ve Vekilimize  teşekkür ederiz.
 
Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre DEMİRHAN Bey’in yaptığı açıklamada ise, Hakkın rahmetine kavuşan merhuma yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Yeri nur mekânı cennet olsun. Başınız sağolsun diyerek ilçemize gelen ve bizleri onurlandıran Sayın Bakanımız Lütfi ELVAN’a teşekkürlerini iletti.

 Resimler İçin Tıklayınız.


Haber detayı eklenecektir...

 

DEVAMI

Başkan Demirhan dan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı

Belediye Başkanımız Abdullah Emre DEMİRHAN, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkanımız Abdullah Emre Demirhan mesajında, “Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna üstün fedakârlıklar göstererek canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü ayrı bir önem taşımaktadır. Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi Türk Milleti olarak her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor gazilik mertebesi ile şereflenmiş gazilerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum" dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
ABDULLAH EMRE DEMİRHAN
Yunak Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Kalkınma Bakanı Lütvi ELvan ın İlçemizi Ziyareti
  • 15 Temmuz 2017 Etkinlikleri
  • YAZ ETKİNLİKLERİ
  • Cebrail Mah. Yörük Şenliği

Videolar

  • İstikamet  Yunak ta Faaliyetler ve Dönüşüm  Abdullah Emre Demirhan
  • Abdullah Emre Demirhan ( Yunak Belediyesi )
  • YUNAK BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH EMRE DEMİRHAN EKOPAZAR PROGRAMI
  • DRONE İLE YUNAK SEYRİ

TÜRKİYE CANIM FEDA

TÜRKİYE CANIM FEDA
Mevlana Kalkınma Ajansı